• Príbehy
  • 14.4.2022

Rio Mare inšpiruje k vareniu a rozdá v súťaži stovky súprav panvíc Tefal Ingenio

2022_BC_149(RIO_soutěž-TEFAL_header_1200x675-SK.jpg

Váhate, či je možné pripraviť teplý obed alebo večeru z tuniaka v plechovke? Samozrejme! Vyskúšajte parádne recepty z modernej talianskej kuchyne od Rio Mare a zapojte sa do súťaže o skvelého pomocníka do kuchyne od značky Tefal!

Milujete skvelé jedlo, ale nie vždy máte čas na zložité varenie alebo obstarávanie rýchleho a plnohodnotného občerstvenia? Dbáte na pestrú stravu, ale občas vám už dochádza inšpirácia? Viete, že rybie mäso, ako dôležitý zdroj bielkovín, zdravých tukov, vitamínov a minerálov, by malo byť aspoň jedenkrát týždenne súčasťou vášho jedálnička, a to vrátane detí, ale dbať na jeho pravidelnú konzumáciu sa vám nedarí? Tak presne pre vás je tu jarná súťaž s Rio Mare! Bez ohľadu na to, či varíte sami pre seba alebo na vás doma čaká kopec hladných krkov. Spolu s obľúbenými receptami máte hotovo doslovne za pár minút! Preto na nič nečakajte a spojte príjemné s užitočným – pri nákupe akéhokoľvek produktu Rio Mare totiž môžete teraz vyhrať jednu zo 400 súprav fantastických panvíc Tefal Ingenio Eco Respect – zaregistrujte účtenku a šanca na výhru je vaša!

Ako sa do súťaže zapojiť? Je to tak jednoduché – stačí zakúpiť ľubovoľný produkt Rio Mare, kdekoľvek v Slovenskej republike vrátane e-shopov, zaregistrovať účtenku na www.riomaresutaz.sk a potom už len dúfať, že budete medzi šťastnými výhercami.

Súťaž trvá od 1. 4. do 31. 5. 2022, na konci každého mesiaca bude vylosovaných 100 výhercov súprav panvíc Tefal Ingenio Eco Respect a počet registrácií nie je obmedzený!

Prečo práve INGENIO ECO RESPECT?

Riad Ingenio Eco Respect značky Tefal je kombináciou dokonalých výsledkov a dlhodobého výkonu spolu s ekologicky ústretovým prevedením. Telo série Tefal Eco Respect je vyrobené zo 100 % z recyklovaného hliníku. Zliatina, z ktorej je riad vyrobený, navyše vyžaduje pri výrobe až o 90 % menej energie než pri spracovaní nového hliníku*. Balenie obsahuje 2 panvice a praktickú odnímateľnú rukoväť, ktorá uľahčuje manipuláciu. Jednoducho tak panvice premiestnite zo sporáku do trúby, prípadne potom zo zvyškom večere upracete do chladničky, kde vám rukoväť nebude zaberať miesto. Rad Eco Respect prispieva k ochrane životného prostredia a zároveň poskytuje nekompromisný výkon – je ideálnou voľbou do kuchyne.

Recepty s Rio Mare produkty, ktoré zmenia aj tie najjednoduchšie pokrmy na výnimočné!

ŠPAGETY - Artičoky, tuniak Rio Mare s chilli papričkou, paradajkové pesto, rukola

BRUSCHETTA - Tuniak Rio Mare s citrónom a čiernym korením, bazalkové pesto, kumato

PLNĚNÉ PARADAJKY - Tuniak Rio Mare v olivovom oleji, Basmati ryža, píniové orechy

Odporučené produkty

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko