• Rady & Tipy
  • 6.4.2023

Časopis Tefal Revue č. 6 CZ - Jar/Leto 2023

5 (1x)
Tefal Revue 6 SK blog header.jpg

Drahí milovníci dobrého jedla a domácej kuchyne, tiež si užívate toto obdobie roka, kedy silnejú slnečné lúče, dni sa predlžujú, oslavuje sa príchod jari, Veľká noc, a teplé letné večery sú takmer na dosah? Pretože my áno, pripravili sme pre vás novú dávku inšpirácie na spríjemnenie pobytu na čerstvom vzduchu, ale so zachovaním dobrej domácej kuchyne, ktorú si môžete pripraviť a preniesť s pomocou značky Tefal takmer kamkoľvek.

Ale pretože jar je tradične aj v znamení usporiadania a vytriedenia vecí v domácnosti, predstavíme vám hneď niekoľko tipov, vďaka ktorým bude jarné upratovanie hračkou a zo žehlenia sa možno stane aj váš nový koníček.

Ďalej sa spolu s odborníkom na výživu Petrom Havlíčkom zameriame na (nielen) jarný reštart organizmu a ponúkneme aj niekoľko tipov na potraviny, ktoré by sa vo vašom jedálničku zaručene mali objaviť.

Rozhodne vás ani tentoraz nemôžeme pripraviť o jarnú dávku inšpirácie v podobe veľkonočných receptov od obľúbeného šéfkuchára Martina Kolníka. A  neopustíme, ale presunieme sa do sladkej sféry, kde priblížime nielen všestranných pomocníkov pre vaše domáce kuchtenie, ale aj inšpiratívny rozhovor s porotkyňou show Pečie celé Slovensko Petrou Tóthovou.

Rad užitočných tipov a rád, nápadité veľkonočné recepty, inšpiratívne a zaujímavé rozhovory, ale aj oveľa viac - to všetko na nasledujúcich stránkach, a to vrátane noviniek z portfólia značky Tefal vás, verím, poteší už šiestykrát!

Michal Bučko

Generálny riaditeľ Groupe SEB

Central Europe

PDF verzi časopisu Tefal Revue č. 6 CZ -

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko