• Rady & Tipy
  • 3.8.2020

V lete studené, v zime teplé? Cestovný termohrnček je vhodný aj na zmrzlinu.

1.png

Horko pri cestovaní v aute alebo MHD, hotko v kancelárií, horko pri vode? Alebo naopak zima pri cestovaní, práci vonku alebo zimných športoch? V oboch prípadoch je riešením náš Tefal Travel Mug, ktorý vám bude robiť spoločníka, nech už sa vydáte kamkoľvek, kedykoľvek a akokoľvek. Pokojne aj na zmrzlinu To Go.

Skutočne teplý nápoj až 4 hodiny, skutočne studený nápoj až 8 hodín 

Vákuová izolačná vrstva cestovného termohrnka Tefal Travel Mug zaistí, že váš nápoj zostane v lete studený až 8 hodín, skvele sa tak hodí napríklad aj na obyčajnú vodu z kohútiku, ktorá vás osvieží v MHD, aute, v škole, v práci aj na deke v parku či pri bazéne. V zime oceníte naopak uchovanie vysokej teploty až po dobu 4 hodín, ktorá zaistí, že vám teplá káva či čaj vydrží celú cestu do práce či do školy, ale rovnako aj výstup do hôr či popoludňajšiu lyžovačku.

Jedno stlačenie a piť môžete kdekoľvek po obvode hrnčeku. 

Skoncujte s hľadaním otvoru na pitie, s termohrnčekom Tefal Travel Mug stačí stlačiť tlačítko a piť môžete kdekoľvek po 360° obvode hrnčeku. So 100% ochranou proti pretečeniu v uzavretom stave. Po uzatvorení sa uistite, že vo viečku nezostal žiadny zvyšok kvapaliny. 

tefal_hrnek_sk.png

Stvorený pre život

Cestujte so studeným aj teplým nápojom bez obáv a ušetrite si veľa starostí! Tefal Travel Mug sa nevyleje, ani keď vám spadne alebo do vás niekto v nepozornosti narazí. Rovnako tak pri manipulácií v aute sa nemusíte báť, že by vaša sedačka pri prudkom brzdení či zákrute schytala vyliatu kávu či iný nápoj. Odolná konštrukcia navyše zaručí, že termohrnček vydrži aj drsné pády.


Odporučené produkty

Môžete nám pomôcť s webovou stránkou?

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázať všetko
Povoliť všetko