• Rady & Tipy
  • 3.12.2020

Mikulášsku nádielku tentokrát upečte. Prácu vám uľahčí 10 foriem na pečenie Tefal Delibake

Mikulášsku nádielku tentokrát upečte. Prácu vám uľahčí 10 foriem na pečenie Tefal Delibake

Prvú adventnú nedeľu máme za sebou a nasledujúci víkend nás čaká Mikulášska nádielka, ktorá sa nezaobíde bez niečoho sladkého. Ak ste sa ešte nepustili do pečenia vianočných cukroviniek, ale aj tak chcete svojim najmilovanejším pripraviť sladké prekvapenie, vyskúšajte tieto jednoduché recepty s formami na pečenie Tefal Delibake.

Večer pred sviatkom sv. Mikuláša, teda 5. Decembra, si môžete ozvláštniť napríklad biskupským chlebíčkom, ktorý v Amerike patrí medzi obľúbené vianočné cukrovinky alebo čokoládovými muffinmi, ktoré si vaše deti zamilujú. K tomu, aby vaše pečenie dopadlo na jednotku, potrebujete spoľahlivých pomocníkov, ktorí vás v tom nenechajú - s tým vám pomôžu formy na pečenie Tefal Delibake, ktoré majú nepriľnavý povrch a vďaka odnímateľnému pásu vám vrásky na čele neurobí ani vyklopenie z formy. Na výber máte až 10 najrôznejších foriem na pečenie, takže nech sa rozhodnete upiecť čokoľvek, Delibake je tu pre vás.

Recepty pre formy na pečenie Tefal Delibake

Biskupský chlebíček

Čokoládové muffiny s lentilkami

Banánová bábovka

Používaním navigácie na tejto webovej stránke súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám umožňujú merať návštevnosť našej stránky, navrhovať vám obsah a reklamy prispôsobené vašim oblastiam záujmu a zdieľať informácie so sociálnymi sieťami.

Viac informácií a nastavenia cookies.